Meer Nieuws

Winst B’s, dames kunnen lang mee met kampioenskandidaat

By 20 januari 2020 No Comments

De B’s hebben zondagochtend Doles met 12-6 weten te verslaan. Aansluitend konden de dames nét niet stunten tegen kampioenskandidaat Cirkeltijgers.

De B-jeugd wist met overtuiging de gasten uit Groningen te kloppen. Door de zege stijgt de formatie van Hennie Hooiveld en René Kuiper een plaatsje. Op de training wordt een hoop werk verzet en tegen Doles liet het jeugdteam verbetering in het spel zien.

Foto: Marchel Frome

Aansluitend konden de dames lang mee met Cirkeltijgers. HVC ging bij 9-11 rusten tegen de nummer twee van de eerste klasse. Voor rust keerde doelvrouw Inge Maatje een hoop ballen. Voorin was Kelly Kip op dreef.

14-14
Na de pauze tekenden Tessa Hilbrands en jongeling Anouk Heijnen zelfs voor de gelijke stand (14-14). In het vervolg sloeg Cirkeltijgers een beslissend gaatje. De dames waren niet bij machten in het slotkwartier de spanning een laatste keer terug te brengen: 17-23.

Andere uitslagen:
Feyenoord HA1 – DESH HA 28-23
FHC HB1 – DESH HB1 7-22
HVC/DOS HC1 – Unitas HC1 17-38