Meer Nieuws

Welkome uitzege heren 1 in titelrace

By 10 maart 2019 No Comments

Drie seizoenen op rij verliet heren 1 met lege handen Hoogeveen. Op het juiste moment gaf HVC thuis tegen Kwiek. Door de 15-20 uitzege blijft de formatie van Annelies Smeets en Albert Hilbrands in race om de titel.

Heren 1 startte furieus tegen de provinciegenoot. Na 0-4 kwam Kwiek terug tot 5-7. Bij 8-10 klonk het rustsignaal.

In het derde kwartier van het duel maakte HVC teveel fouten. Ondanks een fraaie penaltystop van Albert Menzen bleef Kwiek zicht houden op resultaat (13-14).

Vanuit de linkerhoek gaf Thijs Baarveld het startschot voor het beslissende slotkwartier. Met drie doelpunten op rij loodste Jim Macro HVC in veilige haven. Een slimme treffer van Dennis Niemeijer, op aangeven van Ronnie Kip, betekende de genadeklap.

Door de welkome uitzege blijft heren 1 meedoen om de titel. Er staan in de hoofdklasse A nog drie duels op de agenda.