Meer Nieuws

Volgend mikpunt heren 1 in De Klabbe

By 15 maart 2019 No Comments

Met nog drie duels te gaan in de hoofdklasse A bezet heren 1 prompt de koppositie. Zondagmiddag komt de Compascuumse kampioenskandidaat in actie in eigen huis. In De Klabbe is Erix de tegenstander.

Door de 15-20 zege van HVC op Kwiek en een struikelpartij van lijstaanvoerder UDI 1896 stegen de oranjehemden zo maar een plaatsje. Het verschil met concurrenten Cometas, Huissen en UDI 1896 is één punt in het voordeel van heren 1.

Zondagmiddag om 12:30 ontvangt de brigade van Annelies Smeets en Albert Hilbrands Erix. De gasten uit Lichtenvoorde staan achtste. Het heenduel in Gelderland werd met 29-20 gewonnen door Erix.

Lees ook: Kampioenschap kan meisjes C niet meer ontgaan
En ook: Ook B-jeugd kan titel grijpen

Aansluitend komen ook de dames en heren 2 op de vloer. De dames, uitkomend in de eerste klasse, gaan het opnemen tegen hekkensluiter V&S 2. Om 14:55 speelt heren 2 tegen hoogvlieger Blue Stars. De vriendenploeg kan bij een zege over de gasten uit Groningen heengaan op de ranglijst.

Ook op het programma:
9:00 DOS/HVC E2 – HVZ-Vivendi E1
10:00 DOS/HVC E1 – SVBO E2
10:40 Unitas HC1 – DOS/HVC HC1
11:05 Aalsmeer HB1 – DESH HB1