Meer Nieuws

Vlaggenschepen op bezoek bij hoogvliegers

By 24 januari 2019 No Comments

Zowel heren 1 als de dames gaan dit weekend op bezoek bij een hoogvlieger uit de competitie. Zo treft de formatie van Nanno de Vries zaterdagavond (20:15) lijstaanvoerder HVE 2000.

In Erica krijgen de dames de zware taak de koploper in de eerste klasse te laten wankelen. Ondanks het pittige vooruitzicht kunnen de oranjehemden bouwen op een fraaie zegereeks. De eerste drie competitieduels van het kalenderjaar werden winnend afgesloten door HVC.

Heren 1 reist zondagmiddag af naar Gelderland. In de Achterhoek neemt HVC het op tegen runner-up Huissen. Het verschil tussen de aanstaande opponenten is slechts een punt. Koploper Udi’96 uit Arnhem voert de ranglijst, met twee punten meer dan de Compascuumers, aan.

Top-5 hoofdklasse A:
1. Udi’96 14-19
2. Huissen 14-18
3. Cometas 14-18
4. HVC 14-17
5. Erix 14-15

Tijdens het heenduel in De Klabbe wist heren 1 te zegevieren tegen Huissen. Op frivole wijze werd de hoogvlieger in het blauw-wit met 28-20 aan de kant gezet. Vorig seizoen moest HVC in Gelderland buigen voor Huissen. In oktober 2017 eindigde het treffen in de landelijke klasse in 28-24.

Vrijdagavond
Op vrijdagavond trainen beide vlaggenschepen in aanloop naar de aantrekkelijke affiches in Emmer-Compascuum. Zo kunnen de puntjes op de i worden gezet.