Meer Nieuws

Taart en zilver voor B’s in Enschede

De dames B, een combiteam met de C’s, zijn tweede geworden op het Beach Handball-toernooi in Enschede. Daarmee won de formatie van Hennie Hooiveld en Marko Heijnen een smakelijke taart!

In Overijssel boekte het jeugdteam een aantal sterke overwinningen. Doordeweeks werken de dorpelingen zich in het zweet op het Compascuumse zand. Na het openingstoernooi in Erm heeft de ploeg in Enschede voor het eerst meegedaan om de prijzen.

Op zaterdag kwamen de C’s van HVC en DOS in actie in Rolde. De jongemannen van Erik van der Weide, die onder meer getraind worden door dorpeling Robin Hartmann, plaatsten zich voor de kruisfinale. Bij de laatste vier was Unitas te sterk, waarna HVC/DOS met brons en een hoop NK-punten ervandoor gingen.

Een dag later kwam DESH veel sterke tegenstanders tegen. De brigade van Gerda Lambers opende het NK Kwalificatietoernooi met een fraaie zege op Achilles Apeldoorn. Uiteindelijk viel de formatie die vorige week nog de eindzege in Erm greep buiten de prijzen.