Meer Nieuws

Sporthalderby tijdens kampioensfase hoofdklasse A

By 8 februari 2019 No Comments

Zondagmiddag om 15:00 staan sporthalgenoten DOS en HVC tegenover elkaar in de hoofdklasse A. De Compascuumse derby staat tijdens de spannende kampioensfase in de landelijke klasse op de agenda.

Vijf punten. Vijf punten is het verschil tussen de koploper van de hoofdklasse A, Udi’96, en de aanstaande opponent van HVC: DOS. Waar de buren uit Emmer-Compascuum zevende staan, is heren 1 door een klinkende thuiszege op Duiven geklommen naar plaats 2.

Zo staat tijdens de sporthalderby naast eer ook peperdure punten op het spel. Bij een nederlaag raakt HVC het lijstaanvoerderschap uit het zicht. Daarnaast nadert DOS de formatie van Annelies Smeets, als speelsters zelf actief voor de aanstaande tegenstander, tot twee punten. Met nog zes duels op de agenda is de spannende kampioensfase in de hoofdklasse A ingegaan.

24-23
De eerste editie van de sporthalderby werd in november prooi voor HVC. Na een sterke eerste helft kwam DOS gevaarlijk terug. Bij 24-23 klonk het eindsignaal.