Meer Nieuws

Puntje heren 1 bij kampioenskandidaat

By 28 januari 2019 No Comments

Het hadden er twee kunnen zijn. Maar heren 1 hield op bezoek bij kampioenskandidaat Huissen een puntje over aan het zondagmiddagduel in de landelijke hoofdklasse A.

Een stop van invaller Yannick Meijeringh en goals van Joost Steenhuis en Wouter Cremer, een traag lobje, leken HVC in Gelderland de volle buit op te leveren. Een seconde voor tijd maakte de thuisploeg gelijk via een strafworp: 23-23.

Verdedigend
In de eerste helft maakte heren 1 vooral verdedigend indruk. Met Robin Hartmann en Martin Pietrakowski voorop in de strijd klonk bij 10-10 het rustsignaal.

Tijdstraffen
Na de pauze hielp Jim Macro HVC op voorsprong (14-18). Door twee tijdstraffen zagen de oranjehemden Huissen weer op gelijke hoogte komen. Na zenuwslopende slotminuten waren beide teams na een uur spelen precies in evenwicht.

Door de remise komt HVC een punt dichterbij de koppositie. Ook het gat met de nummer acht (!) van de landelijke competitie is klein. Op zondag ontvangt de formatie van Annelies Smeets Duiven in De Klabbe.