Meer Nieuws

OHC’01, Niedorp en Twente Beach maken deelnemersveld rond

Het deelnemersveld van de JD Techniek/HVC Beach Cup 2019 is rond! De vereniging verwelkomt op 8 en 9 juni liefst veertig teams in Barger-Compascuum.

In de damespoule maakt OHC’01 de groep compleet. De formatie uit Oosterhout is een van de kanshebbers op de Nederlandse titel. In Barger-Compascuum hoopt de damesploeg, dat onder meer Voorwaarts uit Twello en het Overijsselse Webton tegenkomt, NK-punten op te pikken.

Ook de beide jongensgroepen zijn door de aanmelding van Niedorp en Twente Beach NK-waardig. In de C-poule strijden Niedorp, Unitas, E&O en HVC/DOS om de eindzege. Bij de heren B gaat de strijd tussen DESH, Twente Beach en Hurry-Up 1 en 2.

Op zaterdag 8 juni komt de jeugd in actie op het Compascuumse zand. Een dag later is het de beurt aan de senioren. Bij de mannen doen onder meer NK-gangers Unitas, Donar en Jahn II de JD Techniek/HVC Beach Cup 2019 aan.