Meer Nieuws

NK-week is aangebroken

De week van het NK Beach Handball is aangebroken. Aankomend weekend is HVC met drie teams actief op het eindtoernooi in Biddinghuizen.

De jongens C, DESH en heren zullen op 13 en 14 juli hun kunsten op het NK Beach Handball vertonen. De poule-indeling is reeds bekend.

Mei
In mei speelden de NK-gangers de eerste wedstrijden op de Beach Tour van het NHV. In Erm gingen HVC/DOS en DESH met de hoofdprijs aan de haal. De heren verloren in de finale van Unitas.

In het vervolg van het naseizoen volgden meerdere toernooizeges. Zo waren de heren de sterkste op de HVC Beach Cup 2019 en in Gasselternijveen. Uiteindelijk plaatsten drie HVC-teams zich voor het eindtoernooi.

Zondag
De deelnemers werken in de midweek nog een aantal trainingen af op het Compascuumse zand. Op vrijdag reist de HVC-karavaan af naar Biddinghuizen. Op zaterdag worden de pouleduels op het NK afgewerkt. Zondag staan de verschillende (troost)finales op het programma.