Meer Nieuws

Nieuw eindtoernooi voor Lambers

Trainer/coach van DESH Gerda Lambers gaat op voor een nieuw eindtoernooi op het zand. De Compascuumer was eerder in twee andere leeftijdscategorieën actief in Biddinghuizen.

Met SVBO/HVC maakte Lambers haar debuut op het NK Beach Handball. Na het krijgen van een wildcards werd het C-team zevende. Het tevens de eerste kennismaking op het kampioenschap voor spelers als Robbie Prins, Lars Wittendorp en Roy Soppe.

Vorig jaar stuntte de dorpeling met de dames. HVC bereikte de halve finale. Uiteindelijk moest de formatie van Lambers genoegen nemen met de vierde plaats.

DESH
Met DESH reist Lambers, gevolgd door haar partner en oud-coach van HVC Arjan Prins, op 13 en 14 juli af naar Biddinghuizen. In Flevoland komt de fusieploeg opponenten als Olympia’89, Achilles Apeldoorn en buur Hurry-Up tegen.