Meer Nieuws

Muter krijgt mandekking: “Wat doe jij dan?”

By 6 november 2019 No Comments

“Ik vroeg hem nog: wat doe jij dan? Daarna heb ik er maar om gelachen. Kan toch niet waar zijn!” Peter Muter van heren 2 kreeg zaterdagavond plots mandekking. 

HVC 2 klopte HVA in Annen met 18-22. In de openingsfase was Muter op schot. Als de fysiek sterke opbouwer het op zijn heupen heeft is hij nauwelijks af te stoppen.

Lang lid
Muter speelt al geruime tijd in het vriendenteam van de vereniging. Samen met teamgenoten als Erik van der Weide, Martijn Heller en Herman Veringa is de schooldirecteur al heel lang lid van HVC. Geregeld met succes.

Zaterdagavond kreeg Muter plots mandekking. Tot ongeloof van de goedlachse inwoner van Zwartemeer. “En Wouter (Cremer, red.) laten ze lopen”, lacht Muter. Ondanks de uitschakeling van de opbouwerspeler van heren 2 zegevierde de formatie van Hennie Hooiveld.

HVR’97
Zondagmiddag komt HVC 2 weer in actie in De Klabbe. HVR’97 komt op bezoek. De gasten uit Roden zijn gewaarschuwd voor Muter en consorten.