Meer Nieuws

Meijeringh opgeroepen voor Oranje

By 12 oktober 2019 No Comments

Yannick Meijeringh (25) mag zich begin november melden bij Oranje op het zand. De goalie maakt onderdeel uit van de voorselectie van de nationale ploeg Beach Handball.

Met HVC eindigde Meijeringh, die in de zaal met heren 1 uitkomt in de tweede divisie, derde op het NK Beach Handball. In de poulefase maakte de doelman indruk door op het centre court drie shoot-outs op rij te pakken.

In dienst van de Compascuumse formatie scoort Meijeringh al een tijdje ruime voldoendes op het zand. Reden voor de bondscoach van Nederland om de Emmenaar uit te nodigen voor de eerste selectietraining in Blaricum. De voorselectie van Oranje bestaat uit spelers van finalisten Hiekka Hauskaa, Camelot en HVC.

Eerder werd ook jeugdlid Senna van der Weide geselecteerd. De speler van DESH behoort tot Oranje U16 op het zand.

Foto: Tina Kolthof