Nieuws

Laatste trainingsweek van start

Voor de meeste (jeugd)teams gaat de laatste trainingsweek in. Een welverdiende zomerstop komt eraan.

De week na het Hunze-toernooi betekent voor veel teams de laatste trainingsweek in Barger-Compascuum. In augustus wordt de draad weer opgepakt.

NK
Uiteraard zijn er mooie uitzonderingen. Zo gaan een aantal ploegen in voorbereiding op het NK Beach Handball op 7 en 8 juli. Zij zullen de trainingsintensiteit nog even opschroeven.

Fusieploegen
Ook zullen een aantal (zaal)trainingen bij fusiepartners DOS en SVBO doorlopen. Laat je vooral goed inlichten door trainers en coaches van de desbetreffende ploegen. Sommige enthousiastelingen willen nog eventjes doorzetten.

Seizoensfoto’s
Op zondag 26 augustus wordt het seizoen 2018/2019 gezamenlijk afgetrapt in de kantine, tijdens het maken van de nieuwe seizoensfoto’s. Daarvoor zullen een aantal (senioren)teams al starten met de voorbereiding op het nieuwe zaalseizoen.