Nieuws

In de herfstvakantie wordt er lekker doorgetraind

By 17 oktober 2022 No Comments

In de herfstvakantie wordt er gewoon doorgetraind door de jeugdteams en seniorenploegen van de vereniging.

Aan het eind van de week wordt er competitie gespeeld. Daarom laat HVC zich in de midweek op de vloer zien.

Voor de E-jeugd een wijziging in het programma. De training op vrijdag in Emmer-Compascuum komt te vervallen. De kinderen zijn op woensdagavond tussen 18:00 en 19:00 welkom in Zwartemeer om de tweede training van de week te volgen. Ook dan staan Annelies Smeets en Stijn Steenhuis voor de groep.

De jongste jeugdploeg valt in de herfstvakantie met de neus in de boter, want op donderdagochtend staat er een speciale training op het programma. HVC en DOS gaan tussen 10:00 en 12:00 aan de slag met alle jeugd uit beide dorpen. Aansluitend is er een lunch.