Meer Nieuws

HVC maakt debuut in Europa

De herenploeg van HVC verlengt het seizoen met nog één speelweekend. Op uitnodiging komen de oranjehemden aankomend weekend uit op een Europees Beach Handball toernooi in Oosterhout. 

HVC gaat deelnemen aan het Camelot Beachtournament. Het toernooi in Oosterhout is onderdeel van de EBT: the European Beach Tour. In Noord-Brabant zijn punten op te pikken voor zowel de Nederlandse als Europese ranking.

Op vrijdagavond opent de Compascuumse formatie het toernooi tegen Birla Carbon/Santander-Arena uit Spanje. In poule A komt HVC ook Camelot, het Poolse Damy Rade Inowroclaw, de nationale ploeg van Noorwegen en DWS tegen.

Posted by Camelot Beachtournament on Monday, July 15, 2019

In het weekend wordt het vervolg van de poulefase en de plaatsingswedstrijden afgewerkt. In totaal doen er zeventien ploegen mee aan het EBT-toernooi, waaronder podiumklanten van het NK Hiekka Hauskaa, groepsgenoot Camelot en HVC.

Foto: Tina Kolthof