Skip to main content

Het naseizoen start vanavond. HVC laat zich de aankomende acht weken op het zand in eigen dorp en door heel Nederland zien.

De E’s geven om 18:00 het startschot van de lente. Het jeugdteam is niet één, maar twee uur bij het buitencomplex in eigen dorp te zien. Voor de E-jeugd staat vanavond namelijk een zogeheten Beach Handball Introductie Toernooi (BHIT) op het programma.

Theoriegedeelte in de kantine
Tussen 18:00 en 20:00 is de BHIT. Ook andere leden zijn tussen 18:00 en 18:30 welkom in de kantine van de vereniging om het theoriegedeelte van de bond over Beach Handball te volgen. Over een week trainen de E’s net als de F-jeugd gewoon een uur op maandagavond.

Woensdag gaan de dames- en herenselectie het zand op. Voorafgaand aan die trainingen zijn de A’s van DOS te gast in Barger-Compascuum.

Keertje op donderdagavond
In verband met Bevrijdingsdag trainen de heren van HVC deze week een keertje op donderdagavond in plaats van vrijdag. Het eerste NK Kwalificatietoernooi dat de oranjehemden gaan spelen is over twee weken in Apeldoorn.

Het naseizoen loopt tot en met het weekend van 24 en 25 juni. Daarna last HVC een zomerstop in.

Lees ook: Dit is het trainingsschema van het naseizoen

Foto: Marchel Frome