Skip to main content

Heren 2 komt morgenavond tijdens de eerste uurtjes van het weekend al in de baan. HVC speelt een uitwedstrijd in Groningen.

Op verzoek van tegenstander V&S 2 komt heren 2 op vrijdagavond opdraven. Om 20:15 wacht de concurrent op de ranglijst.

Werkende papa’s
Na vier speelrondes heeft heren 2 zes punten. Evenveel als de aanstaande opponent uit Groningen. Het zal er morgenavond derhalve aan toe gaan.

Tegen V&S 2 zullen een aantal werkende papa’s ontbreken. Hennie Hooiveld kan wel een beroep doen op spelers als Lars Wittendorp, Owen van der Weide (foto) en Erwin Bos. Linkerhoekspeler Mark van Wonderen zal na een ribblessure in het tenue van heren 2 weer zijn eerste minuten weer maken.

In De Klabbe
Gelijktijdig werken de dames en en ook heren 1 in Emmer-Compascuum een training af. Waar eerstgenoemd team aankomend weekend vrij is, gaat de hoofdmacht van HVC zondagmiddag in de tweede divisie op bezoek bij Quintes/VVW uit Wervershoof.

Foto: Marchel Frome