Skip to main content

Door te winnen in Hoogersmilde is heren 2 naar de tweede plaats in de eerste klasse geklommen. Het werd gisterenmiddag in Noord-Drenthe 23-32 voor de oranje-zwarten.

Na een kwartier spelen stond Hoogersmilde nog aan de goede kant van de score (9-8). Nog voor rust stelde heren 2 orde op zaken.

Na 11-17 bij rust was de spanning in de partij verdwenen. In de break-out pikten onder andere Mike Stormer, Marko Heijnen (foto) en Marco Wittendorp hun doelpuntjes mee. Onder de Compascuumse lat bewees Albert Menzen nog maar eens zijn waarde.

Acht wedstrijden verder heeft de ploeg van Hennie Hooiveld twaalf punten. Evenveel als koploper Hurry-Up 3 en nummer drie op de ranglijst Jahn II. Aankomende zondag ontvangt HVC 2 Actief Paterswolde. Er wordt zondagochtend om 11:40 gespeeld.

Lees ook: Dames B houden vol, eerste zege recreanten en leerzame duels E’s