Skip to main content

Alweer heeft heren 2 gewonnen en alweer scoorde HVC er in de eerste klasse lustig op los. HVA was gisterochtend in De Klabbe met 38-20 te klos.

Alleen in de openingsfase konden de sympathieke gasten uit Noord-Drenthe met hoogvlieger HVC mee (6-4). Nog voor rust maakte heren 2 in de omschakeling het verschil. Rowan Schuiling (links op de foto), Marco Wittendorp en Wouter Cremer vanaf de linkeropbouw zorgden voor de 23-8 ruststand.

Daardoor kon trainer/coach Hennie Hooiveld na de pauze naar hartelust doorwisselen. De 30-14 kwam van de hand van Lars Wittendorp die even daarvoor een fraaie assist gaf. Eenmaal op gang kwam HVA in de slotfase tot twintig goals.

In de eerste klasse hebben alleen Hurry-Up 3 en Jahn II, in de eerste speelronde met 19-20 te sterk voor HVC 2, meer punten dan de oranje-zwarten. Op zondag gaat heren 2 bij middenmoter Hoogersmilde op bezoek.

Lees ook: Vierde zege op rij voor dames
En ook: Heren 1 voor even helemaal bovenaan