Meer Nieuws

Heren 2 al negentien maanden ongeslagen in De Klabbe

By 3 oktober 2018 No Comments

Heren 2 opent zondag het seizoen 2018/2019 in De Klabbe. De reserveploeg heeft al negentien maanden niet verloren in eigen huis.

De laatste nederlaag in Emmer-Compascuum dateert van maart 2017. Sinds de aanstelling van Hennie Heijne als coach in thuisduels boekte heren 2 vorig seizoen liefst acht zeges. Één keer werd er gelijkgespeeld.

Het leverde Martijn Heller en consorten een kratje bier van het bestuur op. Zondagmiddag moet HVC 2 zichzelf weer zien te trakteren op puntwinst. Hoogersmilde komt op bezoek. Om 14:55 klinkt het eerste fluitsignaal.

Droogte
Het is overigens niet alleen maar rozengeur en maneschijn bij het gezelligheidsteam. Tegenover de imposante ongeslagen status in eigen huis staat een droogte in uitduels. Vorig seizoen wisten de oranjehemden geen wedstrijd op vreemde bodem te winnen. Who cares.