Meer Nieuws

Heren 1 reist af naar Lichtenvoorde

By 1 december 2018 No Comments

Heren 1 reist zaterdag af naar Lichtenvoorde. In Gelderland komt HVC thuisploeg Erix tegen.

Na een goede competitiestart in de landelijke hoofdklasse A zijn de oranjehemden na twee nederlagen op rij afgezakt naar de vijfde plaats. De door blessures geteisterde formatie boog afgelopen zondag in eigen huis voor provinciegenoot Kwiek (22-23).

De Klabbe
In Lichtenvoorde wordt belager Erix getroffen. De Gelderse thuisploeg heeft na acht duels een punt minder dan de ploeg van Annelies Smeets en Tom Schuler. Laatstgenoemde is uit de roulatie met een zware knieblessure en is onlangs onder het mes gegaan.

Vorig seizoen ging heren 1 met 25-23 ten onder in het uitduel. In De Klabbe trokken de Compascuumers wel aan het langste eind tegen de aanstaande opponent.

Heenronde
De heenronde in de hoofdklasse A telt nog drie duels. Na Erix komt HVC hoogvliegers Cometas (thuis) en Udi’96 (uit) tegen. In januari start de tweede seizoenhelft.