Meer Nieuws

Heren 1 moet hoogvlieger laten gaan

By 20 januari 2020 No Comments

Heren 1 heeft het thuisduel met hoogvlieger in de tweede divisie Ha-STU niet weten te winnen. Driekwartier kon de Compascuumse hoofdmacht mee met de gasten uit Nijmegen.

Tot 8-8 ging het aantrekkelijke duel in De Klabbe gelijk op. Onder de lat zorgde Rick Weggemans voor een aantal spectaculaire stops. Aan de overkant pikten Robin Hartmann en Dennis Niemeijer hun goal mee.

Foto: Marchel Frome

Na de pauze (12-15) maakte HVC het de Gelderse gasten nog een tijdje lastig. Lijnspeler Martin Pietrakowski was zelfs verantwoordelijk voor de aansluitingstreffer. Door slordigheden kon Ha-STU in de omschakeling een nieuw gaatje slaan.

EnergieĀ 
In de slotfase liep de schade, ondanks een aantal mooie doelpunten van Jim Macro, op tot 21-29. Opnieuw genoot het thuispubliek van de energie van heren 1. Weer bleef de gedroomde overwinning in de tweede divisie uit.

Lees ook: Heren 2 overtuigend langs Merna

Coverfoto: Britt Weggemans