Meer Nieuws

Energieke ochtend C’s en B’s tegen Actief Paterswolde

By 10 december 2018 No Comments

De meisjes C en dames B namen het zondagochtend allebei op tegen Actief Paterswolde. De dubbele ontmoeting leverde één zege op.

De C’s maakten geen fout tegen de Noord-Drenten. Het openingsduel eindigde in 11-6. Door de overwinning blijft HVC ongeslagen en de ranglijst aanvoeren.

Lees ook: Heren 1 bijt van zich af en klopt runner-up

Aansluitend troffen de B’s, met een hoop helpende C-jeugders, ook Actief Paterswolde. Na een weifelende openingsfase (0-6), zorgden hoekspeler Lisa Soppe en doelvrouw Britt Idema voor de aansluiting (4-8). Met een energieke Hannah Schepers op de spelmakerspositie klonk bij 9-22 het eindsignaal.

DESH
Een dag eerder kwam het DESH B2 van coach Gerda Lambers in de baan. De fusieploeg scoorde er in Barger-Oosteveld lustig op los. Doles werd na 44-23 puntloos huiswaarts gestuurd. Door een remise tussen belagers Hurry-Up en Unitas staat DESH, op basis van een sterk doelsaldo (+120), weer bovenaan.

Overige uitslagen:
Hellas HB1 – DESH HB1 21-23
Unitas HC1 – DOS/HVC HC1 34-24