Skip to main content

De dames B van HVC en DOS hebben de eerste zege van het seizoen binnen en die is meer dan verdiend.

De jeugdploeg maakt een moeilijke start door. Niet alleen liet het eerste succes even op zich wachten, ook kampt HVC/DOS met personeelsproblemen.

22-21 tegen Kwiek
Een aantal leeftijdsgenoten is gestopt. Toch geven de jongedames niet op en staan dinsdag- en woensdagavond met frisse zin op het trainingsveld. Gisteren heeft HVC/DOS met hulp van de C-jeugd van de buur uit Emmer-Compascuum zich weten te belonen.

In De Klabbe bleef het fusieteam, gecoacht door Dele Rademaker van DOS, Kwiek met 22-21 voor. Zag ook scheidsrechter in opleiding René Kuiper van heel dichtbij. Na zijn laatste fluitsignaal alleen maar lachende gezichten bij HVC/DOS.

Tussen de 14 en 16 jaar oud?
De B’s zijn nog altijd op zoek naar teamgenootjes. Ben jij tussen de 14 en 16 jaar oud? Kom eens meetrainen. Extra energie is meer dan welkom!

Foto: Marchel Frome