Meer Nieuws

Derde plaats heren 1 zorgt voor lachende gezichten

Heren 1 is op een derde plaats geëindigd in de hoofdklasse A. Op de slotdag waren de mannen van interim-coach Albert Hilbrands met 22-29 te sterk voor Unitas 2. 

Met sterke afstandstreffers hield Tom Schuler de oranjehemden in het spoor van de reserveploeg van de tweede divisionist. Een goal van hoekspeler Fabian Koster zorgde voor de 14-16 voorsprong bij rust.

Na de pauze sloeg HVC, aangevoerd door een hardwerkende dekking en invaller Yannick Meijeringh, een gaatje. B-junior Roy Soppe tekende in Rolde voor de 17-23. De goal van de Compascuumse jeugdspeler werd begroet met een hoop gejuich vanaf de bank en tribune.

Genadeklap
In de slotfase werkten ook Martin Pietrakowski en Dennis Niemeyer zich op het scoreformulier. Een penaltystop van Rick Weggemans betekende de genadeklap voor de thuisploeg in het rood-zwart. Door de zege blijft heren 1 Achilles Apeldoorn en Huissen definitief voor.

Lees ook: Smeets blijft nog één jaar bij HVC