Meer Nieuws

De Ruyter keert terug bij HVC

Linda de Ruyter keert terug bij HVC. Ze komt over van E&O en sluit aan bij de hoofdmacht van Mario Raterink.

De Ruyter doorliep alle jeugd- en seniorenteams van HVC. Een aantal seizoenen geleden besloot ze over te stappen naar E&O.

Hoofdklasse A
In Emmen maakte de linkerhoekspeelster veel beurten in de opleidingsploeg. Met E&O 2 kwam De Ruyter, wiens vriend Bas Bulthuis ook voor de groen-witten speelt, uit in de landelijke hoofdklasse A.

Ook in het weekend
In het naseizoen sloot De Ruyter aan bij de trainingsgroep van HVC. Al snel had ze het naar haar zin bij de formatie van Raterink. De flankspeelster heeft besloten aankomend zaalseizoen niet alleen te trainen met de Compascuumse ploeg, maar ook in het weekend weer het oranje van HVC te dragen.

De Ruyter gaat in Barger-Compascuum samen spelen met haar jongere zusje Judith (foto boven). De jongste van de twee is een van de smaakmakers van het damesteam van HVC dat uitkomt in de eerste klasse. Vanuit de jeugdopleiding sluiten ook Sacha Wieringa en Nienke Verwer aan bij het vlaggenschip.

Foto: Marchel Frome