Meer Nieuws

Dames winnen ook tweede competitieduel

By 7 oktober 2019 No Comments

De dames hebben ook het tweede competitieduel gewonnen. Na Borger werd ook afgerekend met FHC: 22-17.

Evenals vorige week schoot HVC uit de startblokken. Vanuit de linkerhoek zorgde Judith de Ruyter voor een ruime voorsprong (7-1). In het vervolg kwam de tegenstander uit Friesland terug. Vera Hilbrands was verantwoordelijk voor de 8-6.

Nog voor rust stelden de dames, onder meer door een droge knal van afstand van Linda Vieveen, orde op zaken. Na de pauze werd de marge uitgebreid. Marloes Kranendonk zorgde in de tweede helft voor het eerste gaatje van vijf punten.

Cirkeltijgers
Door de tweede overwinning nestelt de formatie van Mario Raterink zich in de top. Volgende week wacht het treffen met Cirkeltijgers. Ook de Groningers zijn nog foutloos en hebben zelfs een beter doelsaldo dan HVC.

Lees ook: Punt dames B, knappe zege DESH