Skip to main content

Na een nederlaag tegen uiteindelijke winnaar Webton zat een hoge notering voor de dames op het NK Kwalificatietoernooi in Rolde er niet meer, maar in de middag die volgde verloor HVC geen partij meer.

Het was niet eens zo dat de oranje-zwarten kansloos waren tegen Hiekka Hauskaa en later Webton, maar wel gingen de dames er met 2-0 af. Door overtuigend van streekgenoot HVE 2000 te winnen mocht de ploeg van Nadine Wardenburg en trainer Robin Hartmann gisterenmiddag voor plaats negen spelen.

Dat lukte HVC. De Compascumers, die konden rekenen op juichende vrienden en ouders, rekenden na shoot-outs af met Unitas 2 en daarna DSS. Zo verlieten de dames het zand in Noord-Drenthe als negende.

Aankomende zondag laat het team zich in Stadskanaal zien. Dan speelt de herenploeg van HVC de EBT in Tilburg.