Meer Nieuws

Dames trainen in juli vrolijk verder

De dames trainen op woensdagavond in juli vrolijk verder. Ook gisteravond was het in Barger-Compascuum raak.

Op relaxte wijze houdt de hoofdmacht onder leiding van Mario Raterink de conditie op pijl op het buitencomplex in het dorp. Gisteravond vierde de groep de terugkeer van doelvrouw Inge Maatje, die een aantal weken in het buitenland vertoefde, met taart.

Een deel van de selectie komt in juli op woensdagavond samen voor een training. Doorgaans last de vereniging in de zomer een pauze in om de batterij op te laden. Door het coronavirus heeft het seizoen in maart, april en mei reeds stilgelegen, waardoor de damesploeg ook in juli wel in de baan wil.

Linda de Ruyter
Raterink kan na de zomer opnieuw over een grote groep speelsters rekenen. Het vlaggenschip van HVC blijft op jeugdspeler Lisa Soppe na intact. Linda de Ruyter keert na jaren bij E&O terug in het Compascuumse oranje.

Heren
De heren gaan het voorbeeld van de dames volgen. De tweede divisionist heeft het voornemen vrijdagavond een training op het zand in Barger-Compascuum af te werken.

Foto: Marchel Frome