Meer Nieuws

Dames maken goede indruk tegen competitiegenoot VAKO

By 6 september 2021 No Comments

De dames hebben gisteren een trial in Vries afgewerkt. Tegen hoofdklasser Nieuw-Heeten kwam HVC duidelijk te kort, maar in het oefenduel met competitiegenoot VAKO maakten de oranje-zwarten een goede indruk.

Na 5-4 pakte HVC tegen de kampioenskandidaat van de hoogste afdelingsklasse van het Noorden zelfs de leiding. Marloes Kranendonk, Anouk Heijnen en Maaike Jonker hielpen de dames voor rust aan de goede kant van de score (9-10).

Daar deden Judith de Ruyter en Tessa Hilbrands na de pauze nog een schepje bovenop: 11-13. VAKO kwam terug tot 13-13, maar in het slotkwartier liet de formatie van Mario Raterink zien minder fouten te maken dan de thuisploeg. Cirkelspeler Judith Vieveen bepaalde de eindstand op 18-21.

Aanstaande zaterdag gaat de oefencampagne van de damesploeg verder. In Groningen wordt gespeeld tegen het tweede team van V&S en Cirkeltijgers.

Leave a Reply