Skip to main content

Het wordt de dames B door personele problemen dit seizoen niet makkelijk gemaakt. Toch verscheen de jeugdploeg gisterochtend in De Klabbe weer aan de start van een volgend competitieduel.

Actief Klazienaveen bleek een maatje de groot voor de fusieploeg in het rood-wit. Toch kwamen de B’s, geholpen door de C-jeugd van DOS, nog toch acht doelpunten. Deze midweek laten de jongedames zich weer op de training in Emmer-Compascuum en Zwartemeer zien.

Ook de E2 kwam gisterochtend in Emmer-Compascuum op de vloer. Gelijktijdig speelde de E1 in Beilen. De oranje-zwarten laten net als de E2 steeds beter spel zien. Door pakjesavond vanavond geen training, maar vrijdag weer wel. Dan in De Klabbe.

Op vrijdagavond boekten de recreanten van HVC/DOS de eerste competitiezege. Na een 0-3 achterstand tegen HVZ-Vivendi kwam de formatie van Hennie Hooiveld vlak voor rust terug tot 1-3. In helft twee maakten de recreanten het verschil (5-10) waardoor de laatste plaats is overgegeven aan HVZ-Vivendi.

Lees ook: Heren 2 klimt naar plaats twee