Meer Nieuws

C’s denderen door, zeges DESH en goede start dames

By 28 januari 2019 No Comments

Terwijl de laatste twee maanden van de competitie naderen, blijven de meisjes C en DESH B2 de ranglijst aanvoeren. Twee kampioenschappen lonken.

De meisjes C rekenden zondagochtend af met de leeftijdsgenoten van HVE 2000. Na een aftastende start (4-4) liep de formatie van René Kuiper en Hennie Heijne uit. Bij 12-20 klonk het eindsignaal. Met nog vier wedstrijden te gaan heeft HVC een voorsprong van vijf punten op runner-up Borger.

Op schot
Ook DESH B2 maakte bovenaan de ranglijst geen fout. De jongemannen van Gerda Lambers waren op bezoek bij het Groningse Doles op schot: 22-35. De fusieploeg blijft de ranglijst, met een gat van vier punten op Hurry-Up, aanvoeren.

Lees ook: Puntje heren 1 bij kampioenskandidaat

Zaterdagavond werden de dames voor het eerst in 2019 geklopt. Na drie zeges op rij was koploper HVE 2000 een maatje te groot: 24-11. Pas na 6-6 kwam HVC, dat in Erica over slechts één wissel kon beschikken, op achterstand.

Ook gespeeld:
DOS/HVC D1 – Jahn II D1 19-6
FHC HS3 – HVC HS2 28-16
DESH B1 – Hercules B1 31-26