Meer Nieuws

Coachteam binnen jeugdafdeling is rond

By 17 september 2021 No Comments

Met de aanstelling van oud-divisiespeler Joerik Grummel als invalcoach bij de meisjes C is het coachteam binnen de jeugdafdeling rond.

Grummel helpt HVC/DOS, waar dochter Rosalie in de opbouwrij staat, in het weekend als het nodig is uit de brand. In twee periodes speelde de dorpeling in het oranje-zwart van HVC op divisieniveau. Rond 2000 en tussen 2012 en 2016 stond Grummel bekend als slimme spelverdeler.

Net als bij de dames B en E’s is de C-jeugd van HVC een combinatie met de buur uit Emmer-Compascuum. Eerstgenoemd team staat aankomend zaalseizoen onder leiding van een andere Compascumer: René Kuiper. De speler van heren 2 gaat het ploegje van zijn oudste dochter Esmee begeleiden.

Jongste jeugdteam
Eerder deze week besloot Judith Faas-Hölscher de E-jeugd te gaan coachen. Het jongste jeugdteam van de vereniging traint onder meer iedere maandagavond tussen 18:00 en 19:00 in de gymzaal in Barger-Compascuum.

Lees ook: Drukke oefenweek voor HVC