Meer Nieuws

BREAK: Heren 1 doet gooi naar plaats in tweede divisie

Heren 1 gaat op zondag 27 mei spelen voor een vrijgekomen plaats in de tweede divisie. De speellocatie is nog onbekend.

Door ontwikkelingen bovenin de handbalpiramide komt een extra plaats vrij in de tweede divisie. Als nummer drie van de hoofdklasse A is HVC door het NHV benaderd. Na spoedachtig overleg heeft de formatie van Annelies Smeets besloten een gooi te doen naar het plekje op het derde niveau van het land.

Ook HV Dongen (Noord-Brabant) en Delta Sport (Zeeland), nummers drie van andere hoofdklasses, hebben interesse. Daardoor moet er gespeeld worden om de promotieplaats. Dat gaat gebeuren op zondag 27 mei op neutraal terrein.

Dinsdagavond
Zo wordt de herenselectie gedwongen de Beach Handball-aspiraties on hold te zetten. De brigade duikt voor twee weken de zaal in. Door flexibiliteit van buur, en competitiegenoot, DOS kan HVC dinsdagavond al verschijnen op het parket in Emmer-Compascuum.