Meer Nieuws

Bijzondere zege DESH op koploper

By 2 december 2018 No Comments

Het landelijke team van DESH – de fusieploeg bestaande uit DOS, HVC, E&O en SVBO – heeft een bijzondere zege geboekt. Na zware weken was DESH in Emmen koploper Aalsmeer de baas. 

Na het plotselinge overlijden van teamgenoot Erwin Bakker beleefde DESH een emotionele week. Afgelopen woensdag en donderdag pakte de fusieploeg de draad weer op. Vanmiddag werd koploper Aalsmeer getroffen.

In een fraai gevecht trok DESH met 29-28 aan het langste eind. Met leden Roy Soppe en Calvin Zonnevijle binnen de gelederen werd gestunt tegen de lijstaanvoerder uit Noord-Holland. De Drentse fusieploeg schuift in de landelijke divisie op naar plaats  zes.

DESH B2 van dorpeling Gerda Lambers is de ongeslagen status kwijt. In Rolde bogen de jongemannen met 27-18 voor Unitas. Door de nederlaag verliest DESH de koppositie.