Meer Nieuws

Avondje in Beilen, kansen dames B

By 8 februari 2019 No Comments

De dames en heren 2 spelen zaterdagavond in en tegen Beilen. Een dag later zijn er kansen op punten voor de dames B. 

Heren 2 hoopt via de laagvlieger uit de tweede klasse zicht te houden op de koppositie. De dames treffen juist een kampioenskandidaat. Het heenduel in Emmer-Compascuum wist de geplaagde formatie van Nanno de Vries niet te winnen.

Lees ook: “Belangrijkste is en blijft de derde helft”

Kampend met een aantal blessures proberen de dames het hoofd boven water te houden. Door uitstekende winstreeksen, zo won HVC de eerste drie duels in 2019, zijn de dames buiten degradatiegevaar. Plannen voor na de zomer worden reeds gesmeed door de oranjehemden.

Hazewind
Een dag later komen de B’s in de baan. Met Hazewind treft de jeugdploeg een concurrent. De thuisploeg uit Gieten staat zevende en heeft slechts vier punten meer dan HVC.

Jongens C
Tevens komen een aantal fusieploegen met DOS op zondag in actie in De Klabbe. Na de derby tussen beide fusiepartners in de hoofdklasse A nemen de jongens C het op tegen E&O. De brigade van René Hof heeft de stijgende lijn in de competitie te pakken.

Vergeet niet: Zaterdagavond 23 februari: Kleintje Carnaval