Skip to main content

Dames 1 is gisterenmiddag met het Groningse Aeolus op bezoek voor de vierde keer op rij ongeslagen gebleven. Nieuwe sponsor Autobedrijf Allround zag de oranje-zwarten met 33-17 winnen.

Vooral voor rust was HVC beter dan de promovendus uit Wildervank. Bij 17-6 zochten beide teams de kleedkamer op.

Uit Tweede Exloërmond
Voorafgaand aan het thuisduel ging de hele damesselectie samen met een nieuwe sponsor op de foto. Autobedrijf Allround uit Tweede Exloërmond staat niet alleen op alle trainingspakken en tassen van de hele damesselectie. Ook is hun logo te zien op de shirts van dames 2.

Op de foto ontbreken Linda Vieveen, Nikki Suelmann en Britt Idema.

In de tweede helft kon trainer/coach van HVC Nadine Wardenburg doorwisselen en verbloemde Aeolus de score. Door de thuiszege klimt dames 1 naar de derde plaats in de eerste klasse. Alleen titelfavorieten HVZ-Vivendi en Hurry-Up doen het beter dan de Compascuumse vrouwen.

Twee keer HVE 2000
Zaterdagavond gaat dames 1 op bezoek bij HVE 2000. Een dag later speelt ook dames 2, helemaal in het nieuw met dank aan Autobedrijf Allround in Erica.

Lees ook: Dinsdagavond 28 november: Jaarvergadering

Foto: Marchel Frome